для русских клиентов

Kurzy pro juniory v Cambridge (Velká Británie) – angličtina 13–17 let

Classic (rezidenční program)

 • věková kategorie: 13 – 17 let
 • min. doba pobytu: 1 týden
 • den příjezdu: sobota
 • den odjezdu: sobota

Program zahrnuje:

 • 20 lekcí týdně + aktivity organizované školou (5x půldenní a 4x večerní aktivity týdně + 1 celodenní výlet týdně pro studenty, kteří zůstávají min. 2 týdny)
 • 1 lekce: 45 min
 • max. 15 studentů ve skupině
 • ubytování ve studentské rezidenci v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji
 • trvalá přítomnost zaměstnanců školy ve studentské rezidenci, kteří jsou výbornými pomocníky pro studenty
 • plná penze
 • rozřazovací test

Doplňkové služby:

 • zpáteční transfer z letiště (povinná služba pro nezletilé studenty)

   


Naše partnerská škola byla založena v roce 1983, je akreditována British Council a je členem English UK. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších jazykových škol ve Velké Británii. Tato škola má mnohaleté zkušenosti s organizováním jazykových programů pro mladé studenty, tudíž velmi dobře znají jejich potřeby a přání. Studium v malých skupinách zajistí studentům pozornost učitele a příležitost praktikovat to, co se naučili. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí, kvalifikovaní k výuce angličtiny jako cizího jazyka. První den studenty na základě rozřazovacího testu umístí do třídy se studenty na stejné úrovni znalosti angličtiny. Ve třídách je maximálně 15 studentů. Díky národnostnímu mixu se studenti dozví o cizích zemích a jejich kulturách. Každým rokem sem přicházejí studenti z více než 60-ti zemí světa. Dopolední výuku střídají odpolední aktivity. Zaměstnancům školy záleží na tom, aby se studenti u nich měli skvěle, a to je důvod proč nabízí ty nejlepší exkurze, diskotéky, aktivity a studentské večírky.  Jak ve škole, tak v ubytovacích zařízeních je vždy přítomna dospělá osoba jako dozor i jako pomocník studentům.

Kromě výuky se mohou studenti těšit na doprovodné aktivity. Celodenní výlety mohou směřovat do Londýna nebo Great Yarmouth, odpoledne (dopoledne) se mohou studenti těšit na prohlídku Cambridge, plavbu po řece, návštěvu Fitzwilliam muzea a různé sporty, večerní akce zahrnujínapř. večírek na uvítanou, diskotéku, večer se salsou. Ve čtvrtek večer a v neděli mají studenti volno.

Ubytování

ubytování ve studentské rezidenci v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji

Rezidence Jesus College se nachází  cca 20 min. chůze od školy, studenti jsou ubytováni v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, sdílená koupelna, plná penze, obědy v restauracích nebo v balíčku, večeře jsou teplé.

 

Cambridge je již 700 let univerzitním městem. V Evropě je velmi ceněna a těší se dobrému jménu po celém světě. Město nabízí pulzující život a kvetoucí kulturní scénu, právě tak jako četné letní festivaly. Udělejte to jako mladí studenti, kteří vyhledávají velká místa setkávání, na kterých to žije: nechte se svést multikulturní, mladistvou studijní atmosférou. Cambridge je ideálním prostředím pro mezinárodní studující.

Napište si o nezávaznou nabídku

Další města v Británii

Přehled všech kurzů