для русских клиентов

Individuální lekce v Miami (USA) – angličtina 16+ let

lze nakombinovat s libovolným jiným kurzem

Individuální výuka učitel-žák. Tento typ kurzu lze nakombinovat s libovolným jiným kurzem.


Naše partnerská jazyková škola je mezinárodní vzdělávací instituce, která nabízí studium v mnoha destinacích po celém světě. Tato organizace patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Kvalitu svých služeb zaručuje nejen 70-letými zkušenostmi v mezinárodním vzdělávání, ale i řadou akreditací.
Škola nabízí široké spektrum jazykových kurzů, vhodných pro všechny věkové kategorie a jazykové úrovně. Lektoři jsou vizitkou školy, a proto se můžete těšit na přátelský, starostlivý a motivující přístup, jenž vám zaručí maximální pokrok ve znalostech jazyka v průběhu vašeho kurzu. Škola pořádá také bohatý kulturní program (různé exkurze, sportovní akce, divadla, výlety,...). Každý student obdrží po ukončení studia certifikát, který dokumentuje dosažený pokrok a úroveň angličtiny.
Škola v Miami patří mezi špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání. Kvalitu svých služeb zaručuje mimo jiné akreditací ACCET. Škola se nachází v bezpečné čtvrti Coral Gables, přímo naproti budovy University of Miami. Pěšky se pohodlně dostanete ke stanici metra. Deset minut jízdy stačí do samotného srdce Miami a procházkou ze školy se můžete vydat na proslulou South Beach. Škola je moderně vybavená, dobře prosvětlená, její prostředí je čisté a praktické. Svými šesti třídami se tato škola řadí mezi menší, kde vládne takřka rodinná atmosféra. Výuku TOEFL kurzu má škola velmi propracovanou. Škola mimo jiné nabízí i programy zaměřené na jazykovou průpravu před zahájením vysokoškolského studia v USA. Studenti jazykové školy jsou v kontaktu s americkými studenty University of Miami, což přináší mnoho příležitostí ke komunikaci s rodilými mluvčími.

 

 • min. věk 16 let ( v létě 18 let)
 • max. 15 studentů ve třídě
 • délka 1 lekce: 45 min
 • min. doba pobytu: 2 týdny

Vybavení školy:

 • Moderně vybavené učebny
 • WiFi
 • Společenská místnost

Ubytování

 • Hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj 
 • Hostitelská rodina, polopenze, dvoulůžkový pokoj 
 • Apartmán, individuální stravování, jednolůžkový pokoj (od 18 let) 
 • Apartmán, individuální stravování, dvoulůžkový pokoj (od 18 let)* 

* Dvoulůžkový pokoj je pouze pro osoby cestující společně.

Miami je město, ve kterém je vždy co poznávat. Určitě vás nezklame. Najdete zde architektonické zajímavosti, muzea a galerie, vzrušující puby s živou hudbou, etnické čtvrti, ale samozřejmě i nádherné písečné pláže. Pobyt v Miami bude v každém ročním období příjemný a nezapomenutelný. Jazykový pobyt si můžete zpestřit mimoškolními aktivitami. Můžete navštívit národní park Everglades s žijícími krokodýly, Disney World, Key West... Pro milovníky vodních sportů je tu potápění, šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování, plavání.

Napište si o nezávaznou nabídku

Další města ve Státech

Přehled všech kurzů