для русских клиентов

Kurzy pro juniory v Folkstone (Velká Británie) – angličtina 13–17 let

Super Intenzivní, rezidenční program pro náročnější klienty

Program pro motivované a cílevědomé děti, jejichž angličtina je na vyšší úrovni než B1.

Minimální požadovaná úroveň angličtiny: Pokročilá (B1 a vyšší)

Program zahrnuje

  • 23 hodin angličtiny týdně
  • Doprovodný program ( sportovní, společenské a kulturní aktivity)
  • 2x celodenní výlet včetně všech vstupů
  • Transfer z letiště
  • Přístup na internet (WiFi)
  • Závěrečný certifikát včetně reportu o dosaženém pokroku
  • Ubytování ve dvou – nebo třílůžkových pokojích
  • Plná penze

Výuka je intenzivnější a je určena motivovaným mladým studentům, kteří se chtějí více věnovat angličtině. Zahrnuje 23 hodin angličtiny týdně. Během výuky se studenti zdokonalují v mluvení, psaní, četbě, poslechu a porozumění a to prostřednictvím plnění různých úkolů a témat v debatách, prezentací apod.

O zajímavý doprovodný program však studenti ochuzeni nejsou. V odpoledních hodinách se studenti baví při sportovních, kulturních a společenských aktivitách. O víkendu se pak mohou těšit z celodenních výletů např. do Londýna, Brightonu, Canterbury, Eastbourne nebo na Windsor Castle, zámek v Kentu a Sussexu, atd.


Naše partnerská škola byla založená v roce 1870 a v roce 2012 byla kompletně, ale citlivě zrenovovaná, aby studentům nabízela skvělé zázemí. Nachází se v příjemné čtvrti West End, jen kousek od krásné Leas Promenade. Školu najdete v městečku Folkestone, které je rychlodráhou spojeno s centrem Londýna. Studenti tak mají možnost podívat se každý týden do Londýna na nákupy a na památky.

 

Ubytování

Studenti jsou ubytováni přímo ve škole – v horní části budovy. V budově školy se i stravují. Děti bydlí ve dvou- nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně vybavené. V celé škole je bezplatné WiFi. Škola má vlastního šéfkuchaře, který dětem denně připravuje plnou penzi. Škola je připravena i na studenty s dietním omezením. Studenti jsou 24 hodin denně pod dohledem.

Napište si o nezávaznou nabídku

Přehled všech kurzů