для русских клиентов

CPE v Newcastle (Velká Británie) – angličtina 16+ let

přípravný kurz ke zkoušce

10ti nebo 12ti týdenní program

Pevné začátky kurzů


Naše partnerská škola v Newcastlu sídlí v nádherné budově v centru města odkud se snadno všude dostanete pěšky. Škola je členem asociací English UK, EAQUALS a TVET UK, což je zárukou kvality výuky. Maximální kapacita je 240 studentů, v zimě je to méně - cca 160 studentů.
Cílem školy je co nejvíce přizpůsobovat výuku individuálním potřebám studentů. Díky přátelské atmosféře ve škole, propracovanému způsobu výuky, kvalifikovaným učitelům a také přímým letům z České republiky do Newcastlu je tato škola velmi dobrá volba !
Kurzy angličtiny v této škole doporučujeme zejména studentům, kteří potřebují zlepšit obecnou nebo obchodní angličtinu pro plnění svých pracovních úkolů.

 

  • min. věk: 16 let
  • max. 12 studentů ve třídě
  • délka lekce: 55 min
  • min. doba pobytu: 2 týdny

Vybavení školy:

  •  moderně vybavené učebny
  •  kavárna s nabídkou levného občerstvení
  •  studovna
  •  WiFi zdarma

Ubytování

Hostitelská rodina –jednolůžkový pokoj, polopenze nebo vlastní stravování
Apartmány – byt, kde je kuchyň, 3 - 6 ložnic, obývák a 2 koupelny, WiFi zdarma, od neděle do neděle, jednolůžkový pokoj, vlastní stravování

Newcastle se nachází v severovýchodní Anglii na severním břehu řeky Tyne, přes kterou se klene několik zajímavých mostů. Newcastle má 250 000 obyvatel, je to živé univerzitní město se spoustou mladých lidí, s bohatým kulturním životem. Město má vynikající dopravní systém, místní metro získalo řadu ocenění za čistotu a spolehlivost. Počasí je tu znatelně teplejší než v některých jiných oblastech stejné zeměpisné šířky, a to díky působení teplého Golfskému proudu. Z Newcastlu pochází spousta slavných hudebníků a skupin: The Animals, Sting, Dire Straits, Duran Duran a další. V Newcastlu je proto také spousta klubů s taneční hudbou. V Newcastlu to zkrátka žije!

Napište si o nezávaznou nabídku

Cooltip

Škola nabízí Personal Study Programme, tzv. PSP, kdy student samostatně pracuje na jím vybrané problematice pod dohledem učitele. Tento program uvítají zejména motivovaní studenti, kteří si nemohou dovolit individuální lekce !


Další města v Británii

Přehled všech kurzů