Hravá angličtina pro děti

O čem je kurz Hravá angličtina

 

Kurzy angličtiny nabízíme pro děti od 4 let.

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně.

Cílem kurzů „Hravá angličtina“ je, aby děti angličtina bavila. Když se děti baví,  nasávají jinou řeč přirozeně, aniž tuší, že se právě učí.

V kurzech Hravá angličtina se děti učí formou her, písniček a pohybových aktivit, občas i kreslí.

Lekce se konají v příjemném prostředí, v malých skupinkách.

Co říkají rodiče dětí, které již do kurzu Hravá angličtina docházejí?

 

  • Ke Kamile chodí už několik let můj starší syn (8 let)  a loni začal i ten mladší (5 let). Oba se na hodiny angličtiny těší a nadšeně doma vyprávějí, co na hodině dělali. Ten mladší by dokonce chtěl chodit každý den 🙂 Velkou výhodu vidím u staršího syna i ve škole – díky kroužku má angličtinu v malíčku;-).Děkujeme Kamilo

Denisa Kodetová

  • Moje  dcera začala  ke Kamile Bazalové docházet  na angličtinu ve  4  letech a je od začátku  nadšená. Vůbec  si neuvědomuje, že se učí  a to i přesto,  že Kamila mluví  po  celou  lekci výhradně anglicky.  Myslí  si, že si hraje, protože Kamila Bazalová učí  hrou. Dcera  si nikdy nestěžovala, že by nerozuměla. Nikdy nebyla frustrovaná z důvodu, že by nevěděla, co se  po ní chce. Naopak – na každou  další  hodinu  se vyloženě těší a anglicky  se učí zcela přirozeně.  Kamilu můžeme všem doporučit.

Andrea Chromcová

  • Natálka chodí na angličtinu ráda. Moc jí vyhovuje komorní skupinka dětí vzhledem k její ostýchavosti. Díky hravé formě nemá pocit, že by ji někdo do učení nutil, naopak sama pak angličtinu přenáší domů, učí i mladší sestřičku a je vidět, že ji to baví.

Lenka Heřmánková

  • Anetka chodí na hodiny angličtiny vždy s chutí a myslím, že odchází s ještě větším nadšením. Kamila umí děti skvěle zaujmout, nenásilnou formou naučí spoustu praktických slovíček. Dcera se vždy ráda pochlubí, co nového se zas naučili. My, rodiče, sdílíme nadšení ze skvělého kroužku. Kami, díky za Tvé nápady a čas:-)

Veronika Sejkorová

  • S paní Bazalovou jsme moc spokojeni! Jakmile se nam před pár lety naskytla příležitost kroužku angličtiny, neváhali jsme ani minutu 🙂 Dcerka si výuku každý týden moc užívá a když se k tomu formou hry jeste učí, je to nejlepší kombinace. Dost často nás překvapí i svými pokroky a jejími znalostmi.

Tereza Kolská

Fotogalerie

Chci přihlásit svoje dítě do kurzu Hravá angličtina.

 

Napište nám jméno a věk dítěte, které chcete přihlásit a popřípadě jeho/její dosavadní zkušenosti s angličtinou.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme do 24 hodin.

Nebo volejte na číslo: +420 605 950 480