Studium na střední škole v zahraničí

Chcete jet na rok za zážitky ?

Středoškolská zkušenost v zahraničí je jednou z nejlepších investic, kterou můžete do svých dospívajících dětí a jejich budoucí úspěšné kariéry vložit. Cool Study spolupracuje s největší a nejzkušenější organizací na světě, která je  zaměřená na středoškolské programy pro zahraniční studenty. Studentům odemykáme svět prostřednictvím mezinárodních středoškolských programů, diplomů z USA, kulturních výměn a životních zkušeností na akademické půdě v USA, Velké Británii, Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Irsku, Itálii, Novém Zélandu, Španělsku a Švédsku.

S námi si můžete být jisti, že přes pečlivou počáteční přípravu a výběr vhodného programu zajistíme svým studentům podporu během celého studijního pobytu. Pokud nemáte možnost vycestovat na celý akademický rok, máme v nabídce i programy na semestr nebo i na pouhý trimestr.

Zákadní orientace v nabízených typech programů:

1) Classic – The traditional exchange ( Kulturně- výměnný program)

Student navštěvuje střední školu, kterou vybíráme my a bydlí u hostitelské rodiny .   Studentům, kteří zamýšlí v budoucnu studovat na zahraniční univerzitě doporučujeme zvolit program Select.

2) Select (Akademický program)

Nejlepší volba pro studenty, kteří přesně vědí, co chtějí. Můžete si vybrat konkrétní školu,  v konkrétní destinaci, případně konkrétní akademické, sportovní či umělecké zaměření. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší státní/soukromou nebo internátní školu. Ideální cesta na univerzitu.

3) Academic Exchange (  Akademicko-výměnný program)

Tento program byl vytvořen pro studenty, kteří by si rádi zvolili zda preferují státní či soukromou školu nebo zaměření na nějaký konkrétní obor či sport, klima destinace nebo chtějí získat diplom ( pokud vstupují do 12.třídy a jsou umístěni na školu, která to nabízí) a pro které je cena Akademického programu příliš vysoká. Flexibilnější než  program Classic. Academic Exchange program je také vhodný jako cesta na univerzitu.

Cenově je program Classic nejekonomičtější varianta , Select  je ze tří uvedených typů programů nejdražší a  cena za program Academic Exchange se pohybuje mezi programy Classic a Select.

Rádi Vám poskytneme konzultaci či konkrétní nabídku včetně ceny, termínů a podmínek pro přijetí. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo přes náš poptávkový formulář – viz níže.

Podívejte se na video jedné z našich partnerských středních škol v Kanadě. Jak by se Vám to líbilo?

Chcete studovat na střední škole v zahraničí?

Napište nám v jaké zemi a zanechte nám na sebe kontakt, my se Vám ozveme do 24 hodin.

Nebo volejte na číslo: +420 605 950 480